logo

Slapukų politika

Šiame puslapyje naudojame slapukus. Slapukas yra nedidelis iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failas, kurį Jūsų sutikimu ar mūsų teisėto intereso pagrindu mes įrašome į Jūsų naršyklę, kompiuterį ar kitą galinį įrenginį. Slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti patogesnį naršymą svetainėje, daugiau sužinoti apie mūsų svetainių naudotojų elgesį ir tobulinti svetainę. Kai įrašomi funkciniai, stebėjimo, reklaminiai slapukai ir (ar) trečiosios šalies slapukai mes prašome Jūsų sutikimo. Kai įrašomi būtinieji slapukai, juos naudojame teisėto intereso pagrindu ir Jūsų sutikimo dėl tokių slapukų įrašymo neprašome.

Jūs galite atsisakyti slapukų. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad slapukų blokavimas gali turėti neigiamą poveikį svetainės naudojimui.

Jei Jūsų sutikimą jau gavome, ateityje pakartotinai naudojant tą patį slapuką tuo pačiu tikslu sutikimo dar kartą neprašysime. Tai galioja ir trečiųjų šalių naudojamų slapukų atžvilgiu.

Mes svetainėje naudojame toliau apibūdintus slapukus:

 

_icl_current_language Pasirinktos kalbos išsaugojimui. Įėjimo į puslapį metu 24 valandas Unikalus identifikatorius
_gat Slapukas vartotojo elgsenai rinkti. Įėjimo į puslapį metu 1 minutė Unikalus identifikatorius
_gid Slapukas naudojamas atskirti svetainės lankytojui. Įėjimo į puslapį metu 24 valandas Unikalus identifikatorius
_ga Slapukas naudojamas rinkti informacijai apie interneto svetainės lankomumą. Įėjimo į puslapį metu 2 metai Unikalus identifikatorius